
S-Wan Guides with a twist
De ‘guides with a twist’ verzorgen sinds 2006 themawandelingen en fietstochten in en rond Brugge. Op stap gaan met S-Wan is kiezen voor kleinschaligheid, kwaliteit en klantgerichtheid. Door de originele invalshoeken bereiken deze gediplomeerde stadgidsen zowel internationale bezoekers als lokale groepen en families. S-Wan werkt graag op maat van de klant en heeft ook speciale aandacht voor kansengroepen met een beperking.
Bourgondische hertogen én hun echtgenotes of liever de Brugse chocoladecultuur? Lodewijk van Gruuthuse of hedendaagse architectuur? Bij elk thema laten deze urban storytellers je met een nieuwe blik onze prachtige stad herbeleven. Ontdek Brugge met een twist!
Openingsuren
Deze locatie bezoek je op afspraak. Dat kan binnen de bovenvermelde uren, of je spreekt een tijdstip af in onderling overleg met de ondernemer.
Tarieven
Begeleide rondleiding (2 uur)
€ 90,00
Prijs per gids (max. 20 personen).
Voorzieningen
Andere voorzieningen
Aanbod voor kinderen
Kindvriendelijk
Huisdieren toegelaten
Kinderwagens toegelaten
Groepen toegelaten
Meertalig personeel